Koniec okresu przygotowań!

• autor: gibo123, 2011-03-29 23:30

Jarocin odsłania karty, zobaczcie czym będziemy straszyć w nowej rundzie.

W teorii okres zimowy w piłce nożnej to czas intensywnych treningów, ćwiczenia kondycji oraz rozgrywania wielu sparingów podczas których pokazują się nowi zawodnicy. Jednak ta teoria nie wiedząc czemu zupełnie nie pasuje do drużyny z Jarocina.

Nasze treningi jak to już zwykle bywa zaczęliśmy dość późno, chociaż biorąc pod uwagę poprzednią rundę to i tak dobrze że w ogóle się zaczęły. Zainteresowanie jak zwykle niezbyt wielkie, bardzo dziwi kompletny brak na treningach młodych zawodników. Juniorów którzy trenowali można policzyć na palcach jednej ręki. Nie ma się zatem co dziwić  że w każdym meczu dostają  lanie z takim podejściem żaden z nich w przyszłości nie będzie grał w seniorach.  Treningi treningami może i nie były zbyt intensywne i liczne jednak prawdziwy rekord padł chyba w ilość sparingów jakie rozegrała drużyna z Jarocina. Aż pięć meczy przed startem rundy rewanżowej przyprawia o zawrót głowy. Może osoby spoza Jarocina które czytają ten tekst dziwią się co ja piszę ale naprawdę uwierzcie mi, jak na nasze możliwości to naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o mecze trzy wygrane z B klasą dwa przegrane z okręgówką wiele eksperymentów w składzie, zmian w ustawieniu, zobaczymy co z tego wyjdzie podczas meczy ligowych.

Wyniki:

LZS Ździary – KS Jarocin 6:1

SKS Racławice – KS Jarocin 3:9

LZS Bieliniec – KS Jarocin 3:6

LZS Ździary – KS Jarocin 5:2

KP Tanew Wólka Tanewska – KS Jarocin 2:3

Gole strzelone: 21

Gole stracone : 19

Za parę dni pierwszy mecz rundy rewanżowej wszystkie transfery zakończone i możemy już zweryfikować słowa niektórych odnoście sprowadzenia zawodników. Z zapowiadanych głośno pięciu zawodników ostatecznie przybył zaledwie jeden mianowicie Grzegorz Trybała(obrońca) który został wypożyczony z klubu LZS Ździary. Tak więc nie sprawdziły się prorocze słowa o pięciu transferach co wcale nie dziwi i było do przewidzenia, myślę że lepiej było by straszyć już po przyjściu zawodników a nie teraz stawać się obiektem żartów.  Do składu można zaliczyć dwóch juniorów którzy jako jedni z niewielu trenowali a są to  Wołoszyn Tomasz oraz Wołoszyn Marek. Do składu również wracają po przerwie wynikającej z różnych powodów: Węgliński Łukasz, Kowal Marcin, Golec Krzysztof, Kutyła Rafał ,Paweł Małek, Kiełb Adrian. Jak już wiadomo nasz klub opuścił Kania Mateusz który przeszedł do Orła oraz Adam Szczębara który wyjechał za granice.

autor: Aragorn 2011-03-31 13:34:20

autor: gibo123 2011-03-31 20:00:29

Profil gibo123 w Futbolowo Frekwencja to u nas totalna porażka, jeżeli chodzi o trenera to myślę że potrzebny jak najbardziej, ktoś musi trzymać dyscyplinę bo tak to panuje kompletny chaos. A jeżeli chodzi o swoich graczy to jak najbardziej. Jak wiadomo obcym trzeba płacić a tego byśmy nie przeżyli. My gramy za darmo a ktoś obcy bierze kasę o raczej nie.

autor: Aragorn 2011-04-01 13:50:34

autor: forum123456 2011-04-08 13:48:35

Profil forum123456 w Futbolowo pewnie wielscy piłkarze sie znalezli ..:(((( moze juniorzy co chodza do gimnazjum maja lekcje a nie jak wy całydniami sie opier.........