Aktualności

CO ZA WYNIK

• autor: Leo998, 2010-03-21 19:28
SOKÓŁ II NISKO - LKS JAROCIN  0-7 (0-2)

Sokół II Nisko mimo wzmocnień z czwartoligowego Sokoła Nisko i z występujących w II podkarpackiej lidze juniorów starszych poległ na własnym stadionie aż 0-7. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego festiwalu strzeleckiego w wykonaniu przyjezdnych z Jarocina, do przerwy było 0-2 a gra przypominała podwórkową kopaninę. Na drugą połowę zawodnicy Jarocina wyszli aby pokazać co potrafią i ku zdziwieniu gospodarzy całkowicie przejęli inicjatywę w tym meczu, czego dowodem jest 5 strzelonych bramek.
Jarocin rozpoczął mecz w składzie:
      Siembida Mariusz - Nalepa Paweł, Smutek Dawid, Węgliński Mikołaj - Dziechciarz Tadeusz, Siek Paweł, Wnuk Damian, Kania Mateusz, Wojtyło Paweł, Piskorowski Damian, Szczębara Adam
Rezerwowi:
      Kania Łukasz, Bukryj Damian, Maziarz Łukasz, Drąg Darek, Kutyła Rafał

Bramki:
0-1  Piskorowski Damian
         Po dośrodkowaniu z prawej strony niepilnowany w polu karnym rywali 'RYBA' strzela z pół woleja i piłka ląduje w siatce
0-2 Węgliński Mikołaj (rzut karny)
         Po dośrodkowaniu Damiana Piskorowskiego w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Kania, jego strzał zablokował bramkarz ale zdołał wycofać futbolówwkę do Adama Szczębara który uderzył na bramkę. Obrońca gospodarzy zatrzymał lecącą do siatki piłkę ręką, a karnego z zimną krwia wykorzytał 'GIBO"
0-3 Piskorowski Damian
        Nieporozumienie w defensywie gospodarzy ze stoickim spokojem wykorzystał 'RYBA' który stanął oko w oko z bramkarzem rywali, 0-3
0-4 Wojtyło Paweł
         Kolejny błąd defensywy rywali wykorzystany przez nasz zespół, tym razem w dobrej sytuacji znalazł się  'WOJTYŁKO' i uderzeniem obok bramkarza odebrał rywalom nadzieję na korzystny rezultat
0-5 Wojtyło Paweł
         Ta bramka to już popis umiejętności technicznych 'WOJTYŁKI'. Długo utrzymywał się przy piłce i dryblował rywali a gdy znalazł miejsce na uderzenie, plasowanym strzałem w bramkę strzelił gola. Należy dodać że przy tej bramce udział miał bramkarz gospodarzy, po którego kiepskiej interwencji piłka znalazła się w siatce
0-6 Kania Mateusz
        Po dośrodkowaniu 'BUKRYJA' w świetnej sytuacji znalazł się 'JUNIOR' który niepilnowany bez problemów umieścił głową piłkę w siatce
0-7 Siek Paweł
        Bramka w ostatnich sekundach meczu, w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy znalazł się 'ZIUTEK', po jego uderzeniu piłkę odbił bramkarz, ale uderzenie było na tyle silne że piłka zatrzepotała w siatce

Mimo słabej pierwszej połowy nie można się przyczepić do któregokolwiek zawodnika, gdyż całą drużyna zagrała na przyzwoitym poziomie. To co drużyna Jarocina pokazała w drugiej połowie daje nadzieję na dobre rezultaty w meczach ligowych, bo drużyna gospodarzy
przynajmniej na papierze wyglądała na mocną. Można się cieszyć ze skuteczności  jaką pokazaliśmy. Z tego sparingu można wywnioskować że musimy poprawić grę w pierwszej połowie, bo szybko stracona bramka może popsuć wszystko na co się ciężko pracowało przez cały czas.