17 kolejka

• autor: gibo123, 2014-05-22 22:22

Podsumowanie siedemnastej kolejki

W siedemnastej kolejce swoich meczów nie rozegrały trzy drużyny. Bieliny jak każda drużyna po kolei pauzowała. Natomiast z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych a co za tym idzie nieodpowiedniego stanu boiska został przełożony mecz Jutrzenka Kopki – Grabniak Hucisko.

WKS Kurzyna – KS Jarocin 1:7

Pomimo braku w składzie dwóch napastników Jarocin bez najmniejszego wysiłku pokonuje Kurzynę. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Krzyśka Sieka, który ustrzelił hat-tricka. Popis umiejętności dał również trener Paweł Szafran, który w pierwszej połowie zaliczył dwie asysty, natomiast w drugiej indywidualną akcją zakończoną golem ośmieszył całą obronę gospodarzy. Mecz przypominał bardziej sparing niż ciężką walkę o trzy punkty. Dzięki wygranej Jarocin zapewnił sobie awans do A klasy. Jeszcze nigdy w historii naszego klubu awans do elity nie był tak łatwy.

Jaruga Bieliniec – Orzeł Glinianka 1:2

Absolutna niespodzianka całej kolejki. Kopciuszek z Glinianki  pokonuje wicelidera, który ma spore ambicje na grę w A klasie. Czyżby ubiegłotygodniowy remis z Jarocinem kosztował gospodarzy tyle sił, że zabrakło ich na Gliniankę? Jaka by nie była odpowiedz nie zmieni to faktu, że Glinianka obok Huciska to kolejne zaskoczenie wiosny oczywiście na plus. Jaruga w trzech meczach zdobyła zaledwie jeden punkt a mimo to pozostaje na pozycji wicelidera.

KS Majdan Łętowski – SKS Racławice 3:1

Trzy mecze czekali kibice na wygraną swoich ulubieńców. Warto było poczekać i patrzeć jak „ekipa wyjazdowa” z Racławic wraca do domu z pustymi rękami. Gospodarze w końcu zagrali dobrze i  nie dali szans gościom. Chyba przedwcześnie skreśliłem Majdan w walce  o baraże. Pozostałe drużyny zagrały dla Nich  i obecnie Majdan jest czwarty ze stratą dwóch punktów do wicelidera. Jednak najważniejsze mecze dopiero przed nimi  i wtedy okaże się czy mecz z Racławicami był punktem zwrotnym w grze gospodarzy czy był to tylko jednorazowy zryw.

Dolina- Tanew Wólka Tanewska – Czarni Sójkowa 4:4

Mecz zapowiadany jako hit kolejki nie zawiódł. Dużo bramek z pewnością ucieszyło kibiców, którzy obejrzeli bardzo emocjonujące spotkanie. Okazuje się, że  Wólka grając z drużynami lepszymi od Bielin czy też Glinianki regularnie traci punkty. Jedynym sukcesem tej drużyny w sezonie 2013/2014 będzie remis z Jarocinem. Natomiast goście po raz kolejny nie potrafią wykorzystać potknięcia Jarugi i dalej zajmują ostatnie miejsce na podium.

autor: ~anonim 2014-05-25 00:19:59

avatar Nie oszukujmy sie kopki sie po prostu boja huciska i kombinuja jak moga :) ale dla huciska to chyba dobrze po z tego co słyszałem to maja szpital i kontuzje ale moze to plotki :)pozdrawiam

autor: ~anonim 2014-05-25 09:36:49

avatar Ta jasne, Kopki boją się Huciska he heh. Jesienią wygrały w Hucisku 4-0 i teraz maja się go bać? pomyśl trochę zanim palniesz coś głupiego.

autor: ~autor 2014-05-25 16:39:34

avatar Hucisko-Bieliny 4-1