Skład

• autor: gibo123, 2014-04-08 00:13

Przed rundą wiosenną do Jarocina dołączył Tomasz Zwolak, który został wypożyczony z Harasiuk. Natomiast po kontuzji powrócił Marek Kowalik. Ogromnym wzmocnieniem miał być również Damian Piskorowski, który jednak ostatecznie zdecydował się na wyjazd za granicę. Natomiast treningów nie wznowili: Małek Paweł oraz Kutyła Rafał.

Więcej w rozwinięciu

Kadra na rundę wiosenną przedstawia się następująco:

Bramkarze: Pchełka Paweł, Kania Łukasz, Niedziałek Wojtek

Obrońcy: Nalepa Paweł, Bukryj Damian, Tęcza Łukasz, Węgliński Mikołaj, Drąg Dariusz

Pomocnicy: Szczębara Adam, Szczębara Michał, Kowal Marcin, Miękina Marcin, Kowalik Marek, Mila Adrian, Tęcza Sebastian

Napastnicy: Pliszka Rafał, Siek Krzysiek, Zwolak Tomek, Małys Rafał

Czarne konie: Szafran Paweł, Nalepa Sławek

Według mnie pierwszy skład będzie wyglądał następująco:

Bramka: Pchełka Paweł

Dlaczego On? Ponieważ z wyżej wymienionej trójki moim zdaniem jest najlepszy. Pomimo trudnego charakteru w wielu meczach pokazał, że na bronieniu zna się jak mało kto.

Obrona: Nalepa Paweł, Bukryj Damian, Węgliński Mikołaj

Ostatniego oczywiście Paweł, który świetnie dyryguje całą obroną. Prawa strona Damian, za którym przemawiają warunki fizyczne jak również dobrze wykorzystany okres przygotowawczy do sezonu. Lewa strona Mikołaj Węgliński, który jako jedyny z zawodników nie opuścił ani jednego treningu i mówiąc kolokwialnie trudno będzie go zajechać. Czasem potrafi odstawić jakiś numer, ale ciągle pracuje nad sobą i w niedzielę głowa powinna już pracować jak należy.

Pomoc: Szczębara Adam, Sczębara Michał, Mila Adrian, Kowal Marcin

Lewa pomoc oczywiście Adam, który w Jarocinie zaczynał jako napastnik, lecz został zmuszony do gry w pomocy, czego na początku bardzo nie lubił. Jednak teraz gdy pogodził się ze swoim losem to stał się postrachem obrońców, których dzięki swojej szybkości niemiłosiernie ogrywa(przynajmniej w sparingach).Lewa strona Michał, który w niczym nie ustępuje swojemu bratu a mało tego nikt nie wykonuje rzutów wolnych lepiej niż On. Środek Adrian i Marcin Kowal. Ten pierwszy to młody chłopak, który od niedawna gra w drużynie seniorskiej. Lecz nie przeszkadza mu to w świetnym rozgrywaniu piłki i mam nadzieję, że jego dobre występy w sparingach zapewnią mu pierwszy skład . Natomiast ten drugi to stary wyjadacz który zawsze robi zamieszanie na boisku, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Atak: Pliszka Rafał, Siek Krzysiek, Zwolak Tomek

Lewa strona Tomek którego chyba nie musze przedstawiać. Każdy kto chociaż w małym stopniu interesuje się  naszymi rozgrywkami z pewnością o nim słyszał. Tomek zdobył wiele bramek dla Harasiuk i mam nadzieje, że to samo będzie robił dla nas. Prawa strona Rafał,  który jest najlepszym strzelcem  Jarocina z poprzedniej rundy.  W sparingach również regularnie trafiał tak więc nie obniża lotów. Cofnięty napastnik Siek Krzysiek, czyli prawdziwy lis pola karnego który  z niczego potrafi strzelić bramkę.

Oto moja propozycja pierwszego składu ciekawe czy się sprawdzi. Jeżeli ktoś ma inną wizje jedenastki na Racławice proszę pisać.

autor: ligask 2014-04-08 13:37:21

Profil ligask w Futbolowo gratulacje świetnego transferu. Tomek byłby niezłym wzmocnieniem w okręgówce, a co dopiero w naszej klasie B.

autor: ~anonim 2014-04-13 22:39:15

avatar i tak wróci do harasiuk! :D

autor: ~anonim 2014-04-14 18:26:04

avatar to sie okaze