PUKS Francesco Jelna - LSZ Jarocin 1:0

• autor: gibo123, 2012-04-20 23:55

NIC SIĘ NIE STAŁO! JAROCIN NIC SIĘ

NIE STAŁO!

(Trzeba będzie tylko wygrać z liderem)

Po skompletowaniu sześciu punktów w dwóch meczach Jarocinowi przyszło zmierzyć się z Jelną. Dwie porażki drużyny spod Leżajska spowodowały, iż to Jarocin był faworytem w tym spotkaniu. Jednak piłka nożna to sport, który bardzo często kpi sobie z faworytów i również tym razem faworyt okazał się bezradny. Żeby wynik odzwierciedlał naszą grę musiałoby być, co najmniej dziesięć do zera. Najgorszy mecz, jaki do tej pory rozegraliśmy, mam na myśli również sparingi. Trudno określić słowami naszą niedzielną grę, nie jak ja śmiem używać tego słowa, to nie była gra to była masakra jak to określił jeden z kibiców naszego klubu. Mam wrażenie, iż z jedenastu zawodników, którzy byli na boisku może połowa próbowała coś grać natomiast reszta stała i obserwowała poczynania gospodarzy. Niech ktoś sobie nie pomyśli  o mądry a sam, co pokazał owszem nic i potrafię się do tego przyznać i mam nadzieję, że jak kogoś trener za przeproszeniem opie…szy to  niech się nie obraża tylko wyjdzie na boisko i pokaże mu, że nie ma racji.

Przechodząc jednak do meczu to tak naprawdę niewiele mogę powiedzieć z naszej strony dwie może trzy dobre akcje w pierwszej połowie w drugiej troszkę lepiej jednak nie ma to już znaczenia  patrząc na całokształt. Bardzo dużo akcji przeprowadzali gospodarze zmuszając nas do ciągłej obrony, przypomniała mi się poprzednia runda, w której to  praktycznie każda piłka wybijana przez bramkarza czy to z ręki czy piątki natychmiast wracała do obrony i tak samo było w niedzielnym meczu. Ciągłe akcje w końcu przyniosły efekt w postaci bramki, niezdecydowanie obrony i bramkarza  z zimną krwią wykorzystał napastnik Jelnej, który jak się później okazało ustalił wynik spotkania. Jeżeli chodzi o drugą połowę to w naszym wykonaniu nieco lepiej jednak dziura pomiędzy obroną a napadem dalej była niezałatana i pomimo dobrych piłek zagrywanych przez Rybę nikt nie potrafił umieścić piłki w siatce. Martwi trochę postawa sędziego, który albo zapomniał okularów albo postanowił drukować  jak się da  w każdym bądź razie nie ma się, co dziwić, że żadnego polskiego sędziego nie zobaczymy na euro, ba większość z nich nie zobaczy euro, bo już siedzi. Nie wiem czy wszyscy zdają sobie sprawę, iż jak się bierze  100tys czy 50zł popełnia się takie same przestępstwo. Ale mniejsza z tym, bo już odbiegłem od tematu, oczywiście nic nie sugeruje.

Podsumowując mecz rozegrany na stojąco bez walki i poświęcenia, których przecież nie brakowało  w poprzednich dwóch spotkaniach. Trener ma nie mały ból głowy co zrobić by porażka w tak fatalnym stylu już nie powróciła.  Bo przecież nie wstyd jest przegrać, wstyd jest poddać się bez walki, do czego nigdy nie możemy  dopuścić.

autor: colleman 2012-04-24 17:33:00

Profil colleman w Futbolowo "iż jak się bierze się 100tys czy 50zł popełnia się takie same przestępstwo" - Proponuję przemyśleć ten wpis !! Aby zamieszczać na forum oskarżenia tego typu - nawet nie wprost pod adresem arbitrów, trzeba posiadac dowody inaczej trzeba liczyc sie z postepowaniem karnym o znieslawienie i rozpowszechnianie nieprawdy. Przecież nie o to chodzi. nawet jeśli były blędy sędziowskie.

autor: polkolo 2012-04-24 20:56:04

Profil polkolo w Futbolowo zgadzam się z przedmówcą, taki wpis bez jakichkolwiek dowodów to również przestępstwo. . .

autor: koolii 2012-04-24 21:14:32

Profil koolii w Futbolowo Mówisz o postawie sędziego, a mnie bardziej zastanawia obsada sędziowska na mecze Jarocina: Polonia-Jarocin(Walski, Ordon K, Wolan W); Jarocin-Staromieszczanka(Grdeń, Bogacz, Wolan W); Jelna-Jarocin(Ordon K, Grden, Jez K). Przypadek ze Wolan, Grden, Ordon na 3 rozegrane mecze sędziowali juz po 2 mecze Jarocina??

autor: gibo123 2012-04-24 23:05:20

Profil gibo123 w Futbolowo To prawda w dwóch meczach był ten sam sędzia ale czy ja ich wysyłam zapytajcie o to w podokręgu. A jeżeli chodzi o opis meczu takie jest moje zdanie jak chcecie to podajcie mnie do sądu. Czy tylko ja widzę co się wyprawia w A klasie najwyraźniej tak (polecam zagrać w Łowisku). Nie może być przyzwolenia im więcej się o tym mówi tym może prędzej się to wypleni.

autor: pablons 2012-04-25 00:43:13

Profil pablons w Futbolowo A ja nadal nie wiem jakie jest twoje zdanie. Czy mówisz tu ogólnie że sędziowie biorą czy że w łowisku biorą bo na pewno nie masz tu na myśli meczu z Jelna.

autor: colleman 2012-04-25 07:24:06

Profil colleman w Futbolowo Słuchaj no "Gibo" zrozum ze tu nie chodzi o ciebie !!! Tylko o tych wszystkich którzy tworzą ten klub i pracują na sukces bardzo cieżko nawet pomimo braku sukcesów. Nie może tego zniszczyć jeden gość glupimi wpisami ... bo tak będzie ale możesz się o tym przekonać dopiero wtedy gdy ktos zapuka do twoich drzwi .... i nie bedzie sluchał głupich wyjaśnień typu "to moje zdanie" a nawet jeśli "twoje" to zachowaj je dla siebie a nie paplaj na forum !!!!

autor: grzybonzo 2012-04-29 20:31:06

Profil grzybonzo w Futbolowo Jestem przyjaźnie nastawiony do was żeby nie było. Ale zawsze było głośno o was w lidze i sławne "myszka show" Taka jest A klasa są mecze gdzie sędzia się myli i na to nic nie poradzimy trudno. Trzeba to przeboleć i grac dalej pozdro i powiedzenia dalej