Kolejna porażka

• autor: Leo998, 2011-09-26 10:41

"KS (II) JAROCIN I JUNIORZY " 2-3 ŁKS Łowisko

Niestety ponieśliśmy kolejną porażkę, tym razem niewiele brakło do zdobycia choćby punktu, ale trzeba przyznać, że w tym meczu rywal był od nas lepszy. Kibice Jarocinie chyba jeszcze nigdy nie widzieli tak młodej drużyny seniorów, jaka w tym meczu wystąpiła. Średnia wieku tego zespołu ledwo przekroczyła 20 lat. Na bramce bronił 16-to latek, który jest w drużynie juniorów nominalnym środkowym pomocnikiem, a bronił dlatego, że bramkarz z drużyny seniorów obrażony na klub (jak kilku innych zawodników) postanowił, iż już więcej nie założy koszulki Jarocińskiego zespołu. Problemy kadrowe były również spowodowane odbywającymi się w tym czasie zawodami strażackimi, przez które na mecz nie przyjechało 4 zawodników. Po meczu bardzo mądre słowa wypowiedział Paweł Siek, na temat tego "że jeszcze niedawno on i kilku innych chłopaków z drużyny walczyli z całych sił o to aby wprowadzić Jarocin do A-klasy a teraz reszta ma to daleko w du**e" i prowadzi ten zespół z powrotem na "dno". Po tym meczu mogę wyróżnić za grę Gumaka, który w tym meczu dawał z siebie tyle ile mógł oraz bramkarza, ADRIANA SMUTKA który nie przestraszył się dużo większych rywali i bronił bardzo dobrze. Jeśli się nie podda i nadal będzie chciał bronić to na pewno będzie wnosił bardzo dużo dobrego do tego zespołu. Reszcie chłopaków chcę podziękować w imieniu wszystkich sympatyków klubu, za to że walczyli z całych sił i całego serca, i mimo przedmeczowych obaw, nie ponieśli haniebnej dwucyfrowej porażki. Miejmy nadzieję że w najbliższą sobotę 1 Października na boisku SKS-u Racławice w końcu zdobędziemy jakieś punkty, oby tylko dopisała frekwencja zawodników.

autor: gibo123 2011-09-28 00:32:10

Profil gibo123 w Futbolowo Czytam sobie ten artykuł i jest mi naprawdę bardzo przykro gdy widzę iż winą za zły stan klubu obarcza się zawodników którzy zdecydowali się zaprotestować (przynajmniej tak jest w moim przypadku) przeciwko tym którzy uczynili z naszego klubu ruinę. Leo998 zapewniam Cię iż nie mam klubu w du**e jak to sugerujesz , nie mogę po prostu dalej znieść tego co się w naszym klubie dzieje. Bardzo ubolewam

autor: gibo123 2011-09-28 00:39:30

Profil gibo123 w Futbolowo nad faktem iż nie mogę Wam pomóc w Niedziele na meczu wiedząc ile zdrowia i wysiłku trzeba zostawić na boisku. Jednak jeżeli nikt nic nie zrobi do dalej nasz klub będzie się staczał. Nie możemy akceptować czegoś co nam nie odpowiada, każdy przyzwyczaił się do dziadostwa a przecież może być lepiej, jednak nie można patrzeć na klub jak na swój biznes tylko trzeba go kochać. Najgorsze jest

autor: gibo123 2011-09-28 00:49:11

Profil gibo123 w Futbolowo w tym wszystkim to iż dajemy sobie w dalszym ciągu mydlić oczy zamiast się postawić. Piszesz jeszcze o mądrych słowach Pawła jednak nie jest tak jak On mówi. Też walczyłem o ten awans i powiem Ci że to nie zawodnicy prowadzą go na dno tylko robi to cały zarząd na czele z Prezesem. Klub potrzebuje zmian i to bardzo dużych, jeżdżąc po meczach doskonale widać iż w klubie może być normalnie.